SearchSearch CalendarCalendar GalleryGalleryAuction-PortalAuctionsMembersMembers StatisticsStats
get your RSS-Feed
Language/Sprache:  Admin  
 Login: ChatChat (0) new User-MapUser-Mapsend Passwordsend Password RegisterRegister

Forum Overview » Forum » Pravilnik Foruma » Vehid Delic-Zahvalnica...
Pages: (1) [1] »
Registration necessaryRegistration necessary
Vehid Delic-Zahvalnica...
Guestno Access no Access first Post cannot be deleted -> delete the whole Topic 
Group: blocked




Posts: 0
IP-Address: saved


Najljepsi i srdacan pozdrav od Vehida Delica invalida iz Kaknja-Bosne i Hercegovine...

Na samom pocetku ovog mog javljanja na vasu stranicu i na vas Forum ja bih se zelio licno jos jednom ZAHVALITI prvo predsjedniku kluba i njegovim saradnicima a i svima vama na ovom forumu koji ste ucestvovali u akciji koja je bila pokrenuta u moje ime ,a koja se zavrsila sa velikim uspjehom za mene i skupili ste 450 Eura koje ste mi poslali i koje sam danas primio pa zelim se jos jednom zahvaliti svima vama.
Sto se tice vase pomoci ja sam jako zadovoljan i srestva su dosla do mene i na pravo mjesto tako da svi vi koji ste dali svoj doprinos u moje ime da budete sigurni da je pomoc koju ste skupili meni potrebna kako bih nastavio svoje dalje lijecenje koje je neophodno nastaviti.
Ja sam ako mnogi nisu mozda znali do sada operisan osam puta ,stanje se malo popravilo bolje je nego na pocetku od nesrece pa mi je potrebno uraditi jos jednu do dvije operacije dabi se stanje jos bolje popravilo sto u skorije vrijeme planiram da uradim te operacije ako budem imao potrebna srestva.
Na kraju jos jednom vam svima VELIKO HVALA na vasem razumjevanju i vasoj pomoci neka vas sve sreca prati na putu , vasem zivotu ,radu ....sve najbolje jos jednom zeli vam Vehid i njegova cjelokupna petoclana porodica iz Kaknja Bosne i Hercegovine..
Za vise informacija o meni mozete dobiti licno od mene ako zelite na ovaj broj Telefona: 00387 32 772 910

Hvala velika..Vehid



10/29/2007 7:21:07 PM 
Guestno Access no Access no Access 
Group: blocked




Posts: 0
IP-Address: saved


Zelim i ja tebi Vehide sve najbolje

Pozdrav od Dusana


PS.Ja sam ti samo udebljao text da se bolje vidi, da se ne cudis samo...


10/29/2007 9:22:11 PM 
Guestno Access no Access no Access 
Group: blocked




Posts: 0
IP-Address: saved


Vehid je.....Hvala velika Dusane sto si podebljao dase bolje vidi ...pa kako si mi ti prijatelju tvoja familija zelim ti sve najbolje i tvojim i svim vasim clanovima,eto ko zeli slobodno neka navrati licno kod mene vrata su otvorena a i vi Dusane dodjite dase upoznamo da vidite o kome je rijec moje stanje cete na licu mjesta vidjeti ...eto sve naj naj vama i svima pa se cujemo..

Vehid...bosna Kakanj..


10/29/2007 10:12:28 PM 
Guestno Access no Access no Access 
Group: blocked




Posts: 0
IP-Address: saved


Vehide ako budemo u tom kraju ko od nas svraticemo, a ti svrati svremena na vreme ovde pa nam pricaj kako ti je imali poboljsanja ili se pak druzi sa nama, pozdrav Vehide


10/29/2007 10:30:41 PM 
Bjeli BBno Access no Access no Access 
Group: Administrator
Level:

Posts: 505
Joined: 2/5/2007
IP-Address: saved
offline


Vehide i tebi sve najbolje od srca zeli Bjeli (Alic)
I kao sto Dusko rece svratice vec neko ,imamo mi clanova iz Sarajeva Kiseljaka Viteza i te okoline.

Jos jednom Pozdrav Bjeli BB
Lächeln




čudna je čaršija ovo majstore moj
al' pregriz'o jezik ko kaže da nije lijepa
samo ovdje zaista možeš ostati svoj...


10/30/2007 12:28:50 AM   
Guestno Access no Access no Access 
Group: blocked




Posts: 0
IP-Address: saved


Pozdrav svima Vehid je..evo ukratko da ostavim nekoliko rijeci...malo cesce navratim na vasu stranicu da vidim kako ste vi sta radite a ostavio bih cesce komentare al nevolim da smetam pa samo da vas sve lijepo pozdravim i pozelim vam svima sve najbolje tu sam uz vas pratm vasa zbivanja i sta vi radite pa se nadam da vam nesmetam toliko sve najj najj vam od srca zeli Vehid invalid iz Kaknja-BIH..


11/17/2007 6:22:00 PM 
Guestno Access no Access no Access 
Group: blocked




Posts: 0
IP-Address: saved


written by delicve at 11/17/2007 6:22:00 PM
Pozdrav svima Vehid je..evo ukratko da ostavim nekoliko rijeci...malo cesce navratim na vasu stranicu da vidim kako ste vi sta radite a ostavio bih cesce komentare al nevolim da smetam pa samo da vas sve lijepo pozdravim i pozelim vam svima sve najbolje tu sam uz vas pratm vasa zbivanja i sta vi radite pa se nadam da vam nesmetam toliko sve najj najj vam od srca zeli Vehid invalid iz Kaknja-BIH..


Pozdrav Vehide, samo ti nas posecuj, zato i jeste forum ovde, kako si ti i tvoja familija i kako ste?

Pozdrav od Duska ovog puta iz Beograda



11/17/2007 8:09:12 PM 
Registration necessaryRegistration necessary
Pages: (1) [1] »
all Times are GMT +1:00
Thread-Info
AccessModerators
Reading: all
Writing: Administrator
Group: general
none
Forum Overview » Forum » Pravilnik Foruma » Vehid Delic-Zahvalnica...
Moto Desavanja Dijaspore
.: Script-Time: 0.160 || SQL-Queries: 6 || Active-Users: 4,011 :.
Powered by ASP-FastBoard HE v0.8, hosted by cyberlord.at